KONST / Litografier / Färglitografi 13656675
nr 1365 6675
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT, skärgård. Motivet: 30x47cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:10:39
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson